MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10378140
nr 1037 8140
4 st. 'Venus', Johanson Design, Markaryd, underreden i metall, snurrbara, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 48 cm
Kondition: bruksslitage, repor
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:57:23
16/5 14:34:52